THY Ücretsiz Müşteri Servisi – Yolcu Servisi Saatleri

thy

Havayolu şirketleri servisleri rehberinden – THY yolcu servisleri – Türk Hava Yolları Havayolları müşteri servis saatleri, günleri, güzergahları ile kalkış-varış zamanları hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

TÜRK HAVA YOLLARI MÜŞTERİ SERVİS SAATLERİ

İstanbul merkezli havayolu şirketi olan THY ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmamaktadır. THY yolcuları, İstanbul Atatürk Havalimanı için M1 Atatürk Havalimanı – Yenikapı metro hattını ya da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Havataş havaalanı yolcu servislerini, Anadolu Yakası’ndaki Sabiha Gökçen Havalimanı için Kadıköy Sahili’nden İETT Sabiha Gökçen Havaalanı hatları ya da İBB Havataş havalimanı yolcu servisini kullanmaları gerekmektedir. Hem yurtiçi (iç hatlar) hem de yurtdışı (dış hatlar) uçuş seferleri için ücretsiz servis imkanı bulunmamaktadır. Diğer şehirler için ise yine yerel havaalanı yolcu taşıma servislerini ya da Havaş otobüslerini kullanmaları gerekmektedir. Gerek Havaş gerekse Havataş şehiriçi ulaşım ücretlerine göre çok daha yüksek ücretlerle toplu taşıma imkanı sağlamaktadırlar.

THY Havaalanı yolcu servis saatleri, uçuş saatlerine ve sıklığına göre belirlenmektedir.

*** THY yolcu servisleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Posted in Havayolu Şirketleri
One comment on “THY Ücretsiz Müşteri Servisi – Yolcu Servisi Saatleri
  1. Raşit Yılmaz diyor ki:

    Bugün saat 16:45′de Antalya-istanbul uçağımız var.Serik’ten Thy servisinin kalkış saatleri nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>