Borajet Ücretsiz Müşteri Servisi – Yolcu Servisi Saatleri

borajet

Havayolu şirketleri servisleri rehberinden – Borajet yolcu servisleri – Borajet Havayolları müşteri servis saatleri, günleri, güzergahları ile kalkış-varış zamanları hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BORAJET MÜŞTERİ SERVİS SAATLERİ

İstanbul merkezli havayolu şirketi olan Borajet Havayolları ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmamaktadır. Borajet yolcuları, İstanbul Atatürk Havalimanı için M1 Atatürk Havalimanı – Yenikapı metro hattını ya da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Havataş havaalanı yolcu servislerini, Anadolu Yakası’ndaki Sabiha Gökçen Havalimanı için Kadıköy Sahili’nden İETT Sabiha Gökçen Havaalanı hatları ya da İBB Havataş havalimanı yolcu servisini kullanmaları gerekmektedir. Hem yurtiçi (iç hatlar) hem de yurtdışı (dış hatlar) uçuş seferleri için ücretsiz servis imkanı bulunmamaktadır. Diğer şehirler için ise yine yerel havaalanı yolcu taşıma servislerini ya da Havaş otobüslerini kullanmaları gerekmektedir. Gerek Havaş gerekse Havataş şehiriçi ulaşım ücretlerine göre çok daha yüksek ücretlerle toplu taşıma imkanı sağlamaktadırlar.

Borajet Havaalanı yolcu servis saatleri, uçuş saatlerine ve sıklığına göre belirlenmektedir.

*** Borajet yolcu servisleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Posted in Havayolu Şirketleri
One comment on “Borajet Ücretsiz Müşteri Servisi – Yolcu Servisi Saatleri
  1. Borajet iletişim diyor ki:

    Borajet Hava yolları servisleri ile ilgili Bilgiler için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>